facebook-logo
Den
Den

Novinky

PARTNERSKÝ HOROSKOP – RYBY A RYBY

Partneři ve stejném znamení Ryb mají klidný, harmonický a vyvážený vztah. Vzájemně si ve všem porozumí a svůj společný život si užívají v pohodě, klidu a bez jakýchkoliv negativních situací.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – LEV A PANNA

Vztah Lva s Pannou bude jako oheň a voda. Lev, který má sebevědomí a je průbojný, se už od začátku bude stavět do důležitější role. A to jak v rozhodování, tak i v hádkách o tom, kdo má pravdu. Pokud tohle všechno Panna snese, bude jejich láska silná.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – RAK A RAK

Oba Raci navzájem velmi dobře poznají svou duši, a tak budou vědět, co jeden od druhého mohou očekávat. Dokážou se skvěle pochopit a doplnit. Společně tvoří ideální dvojici a jejich láska jen kvete.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – LEV A VODNÁŘ

Ve zvěrokruhu stojí naproti sobě. Vztah Lva s Vodnářem bude pěkně divoký. Mají spoustu společných vlastností, ale i několik opačných, takže to v jejich domácnosti bude jako na houpačce. Stojí proti sobě dvě silné osobnosti a ani jedna nebude chtít uhnout té druhé.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – PANNA A KOZOROH

Společné intimní chvíle si užívají v poklidném tempu. Ani jeden nikam nechvátá a užívá si toho druhého. Mají rádi vzájemnou blízkost a berou na sebe ohledy. Panuje mezi nimi silné pouto lásky, které jen tak někdo nepřetrhne. Své souznění a porozumění můžou Panna s Kozorohem využít při společném pečení fíkového koláče s kozím sýrem. Fíky a sýr jsou totiž ve stejné harmonii jako tato dvě znamení.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – ŠTÍR x VÁHY

I když se stanou nerozlučnou dvojkou, měli by si udržovat menší odstup a netrávit spolu veškerý volný čas. Budou si tak vzácnější a užijí si každou společnou minutu. Díky tomu z jejich lásky nevyprchá kouzlo.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – BÝK A BERAN

Mezi těmito znameními vládne neobyčejná přitažlivost a velmi silná vášeň. Když se jejich pohledy setkají, nespustí ze sebe oči a zamilují se. Bude to láska na první pohled. A to hlavně díky spojení planety Venuše, která ovlivňuje Býka, a planety Mars, jež ovlivňuje Berana.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – VODNÁŘ A RYBY

Vodnář a Ryby si spolu budou rozumět, jelikož toho mají hodně společného. Oba jsou optimisté, idealisté a budou je bavit všechny věci, které udělají společně. Třeba umělecké tvoření, které ukáže jejich velkou kreativitu.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – LEV A ŠTÍR

Při setkání Lva se Štírem se střetnou dvě silné osobnosti. Obě jsou ovšem rozdílné. Zatímco ohnivý Lev je pod vládou Slunce, vodní Štír je pod Plutem. I když jsou od sebe tak daleko, dokáže to mezi znameními vytvořit silnou přitažlivost. V některých případech ale i neshody.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – RAK A RYBY

Rak a Ryby jsou romantický pár. Oplývají vzájemnými něžnými city a vzniká tak mezi nimi silná náklonnost a důvěra. Tato dvě vodní znamení jsou citově založena, a proto v jejich vztahu hrají velkou roli emoce a intuice, podle kterých se řídí.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – PANNA A STŘELEC

Střetnutím Panny a Střelce se vytvoří velmi zajímavá dvojice. Ze zemského a ohnivého znamení vznikne vztah, ve kterém oba budou mít stejné zájmy a rádi společně poznají nové věci. Vzájemně se budou inspirovat.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – VÁHY A BLÍŽENCI

Váhy a Blíženci jsou ideální partneři, jelikož jsou oba vzdušná znamení. Jejich vztah nemusí být vždycky stálý, ale zato se pokaždé přes cokoliv přenesou. Lásku mohou vybudovat na silných základech, a to díky vzájemnému porozumění.

Partnerský horoskop – Štír a Vodnář

Tomuto páru je zkrátka předurčeno, že se nudit nebude. Vztah těchto dvou partnerů je mnohdy bouřlivý a o klidném soužití může být řeč jen zřídkakdy. To však mohou Štír i Vodnář považovat za výhodu, protože nepatří ke znamením, která by vyhledávala nudný stereotyp. Vzájemné interakce a bouřlivá povaha jejich vztahu obohatí život jim oběma. A protože jsou jeden jak druhý velmi silnými osobnostmi, může být jejich vztah plný prosperity a lásky, pokud své city dokáží vzájemně opětovat.

Partnerský horoskop – Střelec a Kozoroh

Vztah plný ambicí a příznivé rozdílnosti, tak by se dalo popsat soužití Střelce s Kozorohem. Střelce přitahuje klid, se kterým jedná Kozoroh, ten zase na Střelci obdivuje jeho veselou povahu. Vzájemně se skvěle doplňují.

Partnerský horoskop – Lev a Ryby

Partnerství Lva a Ryb je často vášnivé a plné vzájemné úcty. Ačkoli se v něm mohou vyskytnout nečekaná nedorozumění, z dlouhodobého hlediska k sobě partneři Lev a Ryby většinou dokonale přilnou.

Jak relaxovat v páru

Vypravit děti do školy, honem do práce, na nákup, uvařit, obstarat domácnost… To je každodenní realita mnohých z nás. Mezi všemi nezbytnými povinnostmi bychom však neměli zapomínat na kvalitní odpočinek, který nám dobije baterky a dodá sílu do dalších aktivit. A víte, jak z chvilek odpočinku udělat chvíle ještě příjemnější? Užít si je ve dvou…

Proč jsou páry, které jí společně, šťastnější?

Během společného jídla spolu automaticky vzájemně konverzujete. Nenechte se rušit sledováním televize nebo neustálým kontrolováním mobilního telefonu. Užijte si společné hodování a věnujte se jeden druhému. Čas jídla je časem, který můžete nerušeně věnovat jeden druhému.

Prožijte to společně

Zážitky, které prožíváte společně, jsou kořením partnerského života. Najít si čas na společné aktivity však může být v dnešní hektické době náročné. Udělejte si čas jeden na druhého a uvidíte, že se budete těšit na každý další večer strávený ve dvou.

Zaberte ve dvou

Sportem ke šťastnějšímu a silnějšímu… partnerství! Odreagování, uvolnění, endorfiny, dobrá nálada. Tohle všechno nám přináší sport, tak proč si to nechávat jen pro sebe? Podělte se se svým partnerem a uvidíte, že vám společně bude najednou lépe.

Nepodceňujte úsměv

Věděli jste, že je smích klíčovým prvkem při navazován partnerských vztahů? Úsměv není pouhým výrazem tváře, tady je ve hře mnohem víc. Nepodceňujte ho! S úsměvem na rtech se zkrátka komunikuje, pracuje i žije lépe…

Kontakt

LACTALIS CZ, s.r.o.

Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Czech Republic
tel.: +420 241 080 511
fax: +420 241 080 515
IČ: 27132471
DIČ: CZ27132471
e-mail: info@lactalis.cz