facebook-logo
Den
Den

Novinky

Jak relaxovat v páru

Vypravit děti do školy, honem do práce, na nákup, uvařit, obstarat domácnost… To je každodenní realita mnohých z nás. Mezi všemi nezbytnými povinnostmi bychom však neměli zapomínat na kvalitní odpočinek, který nám dobije baterky a dodá sílu do dalších aktivit. A víte, jak z chvilek odpočinku udělat chvíle ještě příjemnější? Užít si je ve dvou…

Proč jsou páry, které jí společně, šťastnější?

Během společného jídla spolu automaticky vzájemně konverzujete. Nenechte se rušit sledováním televize nebo neustálým kontrolováním mobilního telefonu. Užijte si společné hodování a věnujte se jeden druhému. Čas jídla je časem, který můžete nerušeně věnovat jeden druhému.

Prožijte to společně

Zážitky, které prožíváte společně, jsou kořením partnerského života. Najít si čas na společné aktivity však může být v dnešní hektické době náročné. Udělejte si čas jeden na druhého a uvidíte, že se budete těšit na každý další večer strávený ve dvou.

Zaberte ve dvou

Sportem ke šťastnějšímu a silnějšímu… partnerství! Odreagování, uvolnění, endorfiny, dobrá nálada. Tohle všechno nám přináší sport, tak proč si to nechávat jen pro sebe? Podělte se se svým partnerem a uvidíte, že vám společně bude najednou lépe.

Nepodceňujte úsměv

Věděli jste, že je smích klíčovým prvkem při navazován partnerských vztahů? Úsměv není pouhým výrazem tváře, tady je ve hře mnohem víc. Nepodceňujte ho! S úsměvem na rtech se zkrátka komunikuje, pracuje i žije lépe…

Kontakt

LACTALIS CZ, s.r.o.

Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Czech Republic
tel.: +420 241 080 511
fax: +420 241 080 515
IČ: 27132471
DIČ: CZ27132471
e-mail: info@lactalis.cz