facebook-logo
Den
Den

Novinky

PARTNERSKÝ HOROSKOP – PANNA A STŘELEC

Střetnutím Panny a Střelce se vytvoří velmi zajímavá dvojice. Ze zemského a ohnivého znamení vznikne vztah, ve kterém oba budou mít stejné zájmy a rádi společně poznají nové věci. Vzájemně se budou inspirovat.

PARTNERSKÝ HOROSKOP – VÁHY A BLÍŽENCI

Váhy a Blíženci jsou ideální partneři, jelikož jsou oba vzdušná znamení. Jejich vztah nemusí být vždycky stálý, ale zato se pokaždé přes cokoliv přenesou. Lásku mohou vybudovat na silných základech, a to díky vzájemnému porozumění.

Partnerský horoskop – Štír a Vodnář

Tomuto páru je zkrátka předurčeno, že se nudit nebude. Vztah těchto dvou partnerů je mnohdy bouřlivý a o klidném soužití může být řeč jen zřídkakdy. To však mohou Štír i Vodnář považovat za výhodu, protože nepatří ke znamením, která by vyhledávala nudný stereotyp. Vzájemné interakce a bouřlivá povaha jejich vztahu obohatí život jim oběma. A protože jsou jeden jak druhý velmi silnými osobnostmi, může být jejich vztah plný prosperity a lásky, pokud své city dokáží vzájemně opětovat.

Partnerský horoskop – Střelec a Kozoroh

Vztah plný ambicí a příznivé rozdílnosti, tak by se dalo popsat soužití Střelce s Kozorohem. Střelce přitahuje klid, se kterým jedná Kozoroh, ten zase na Střelci obdivuje jeho veselou povahu. Vzájemně se skvěle doplňují.

Partnerský horoskop – Lev a Ryby

Partnerství Lva a Ryb je často vášnivé a plné vzájemné úcty. Ačkoli se v něm mohou vyskytnout nečekaná nedorozumění, z dlouhodobého hlediska k sobě partneři Lev a Ryby většinou dokonale přilnou.

Jak relaxovat v páru

Vypravit děti do školy, honem do práce, na nákup, uvařit, obstarat domácnost… To je každodenní realita mnohých z nás. Mezi všemi nezbytnými povinnostmi bychom však neměli zapomínat na kvalitní odpočinek, který nám dobije baterky a dodá sílu do dalších aktivit. A víte, jak z chvilek odpočinku udělat chvíle ještě příjemnější? Užít si je ve dvou…

Proč jsou páry, které jí společně, šťastnější?

Během společného jídla spolu automaticky vzájemně konverzujete. Nenechte se rušit sledováním televize nebo neustálým kontrolováním mobilního telefonu. Užijte si společné hodování a věnujte se jeden druhému. Čas jídla je časem, který můžete nerušeně věnovat jeden druhému.

Prožijte to společně

Zážitky, které prožíváte společně, jsou kořením partnerského života. Najít si čas na společné aktivity však může být v dnešní hektické době náročné. Udělejte si čas jeden na druhého a uvidíte, že se budete těšit na každý další večer strávený ve dvou.

Zaberte ve dvou

Sportem ke šťastnějšímu a silnějšímu… partnerství! Odreagování, uvolnění, endorfiny, dobrá nálada. Tohle všechno nám přináší sport, tak proč si to nechávat jen pro sebe? Podělte se se svým partnerem a uvidíte, že vám společně bude najednou lépe.

Nepodceňujte úsměv

Věděli jste, že je smích klíčovým prvkem při navazován partnerských vztahů? Úsměv není pouhým výrazem tváře, tady je ve hře mnohem víc. Nepodceňujte ho! S úsměvem na rtech se zkrátka komunikuje, pracuje i žije lépe…

Kontakt

LACTALIS CZ, s.r.o.

Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Czech Republic
tel.: +420 241 080 511
fax: +420 241 080 515
IČ: 27132471
DIČ: CZ27132471
e-mail: info@lactalis.cz